top of page

MEIST

Oleme disaininud tänapäeva kaasaaegsesse interjööri sobituva puudehoidja. Toode pakub  lisaks praktilisele kasutusele ka silmailu.

Idee sündis oma praktilisest vajadusest lähtuvalt. Kamina kõrval puukorvis puude hoidmine toimis, kuid tislerina puutööga igapäevaselt tegeledes sündis idee sobitada kokku puit ja klaas. Disainitud sai toode klaasist kaminapuualus, mis pakub silmailu ning omab praktilist kasutust.

 

Tammepuit on mööblimaterjalina hinnatud kui vastupidav, tugev ja hinnaline puuliik. Puu on naturaalne looduslik materjal, puidule omaste eripäradega. Selline puit on eriti hinnatu puidukunstnike poolt.

 

Kasepuul on kõrged füüsikalised-mehhaanilised omadused – see on tugev ja vastupidav, eriti löögikoormustele. Kasest puitmatejali sarnaneb väga väärispuiduga, seepärast kasutatakse seda väga laialt siseviimistluses.

Männipuit on enam levinud materjali täispuittoodete valmistamisel.   

Klaas täidab sisekujunduses nii funktsionaalset eesmärki samas omab stiilielemendina siseruumides olulist osa. Klaas on läbipaistev ja läbikumav, klaasi saab ideaalset sobitada puiduga. Karastatud klaas on mehhaaniliselt tugev, termiliselt vastupidav ja suure paindetugevusega.

Sisusta siseruum stiilse ja praktilise klaasist kaminapuude hoidjaga!

Oleme disaininud puudehoidja, mis ühendab stiilsuse ja praktilisuse ühes elemendis.

Kaasaegsesse interjööri sulandub disaintoode ideaalselt - klaas annab visuaalse kerguse, kvaliteetpuit lisab luksuslikkust.

Stiilne ja praktiline klaasist kaminapuude hoidja pakub silmailu ning lisab ruumi hubasust ning looduslähedust.

bottom of page